Rakennus-avant oy

Yhteystiedot

Toimipisteemme ja oma puuelementtitehtaamme sijaitsevat Pohjois-Pohjanmaalla Siikajoen kunnassa.

Puuelementtitehdas sijaitsee Ahlströmintiellä Ruukin Yrityspuistossa. Toimistomme on siirtynyt uusiin tiloihin Pekkalantielle.

Toimisto
Pekkalantie 3
92400 Ruukki

Puuelementtitehdas
Ahlströmintie 1 B
92400 Ruukki

Y-tunnus:
1974967-9

Verkkolaskutusosoite
Verkkolaskuoperaattori: Maventa
Operaattoritunnus: 003721291126
OVT-tunnus/verkkolaskuosoite: 003719749679

Yhteyshenkilöt

Tommi Kantola

toimitusjohtaja, myynti

+358 (0)40 5069 032

tommi.kantola@rakennusavant.fi

Sakari Vähä

työpäällikkö

+358 (0)400 901 023

sakari.vaha@rakennusavant.fi

Valtteri Kantola

työnjohto, hankinta

+358 (0)40 0992 253

valtteri.kantola@rakennusavant.fi

Kristian Kantola

talotekniikka

+358 (0)40 1845 025

kristian.kantola@rakennusavant.fi

Sanna Savela

sihteeri

+358 (0)400 901 410

sanna.savela@rakennusavant.fi

Ismo Holappa

määrä-/tarjouslaskija

+358 (0)40 7187 182

ismo.holappa@rakennusavant.fi

Heidi Kantola

sihteeri

+358 (0)40 7721 299

heidi.kantola@rakennusavant.fi